Nasz asortyment

Wyszukiwarka normalii

Szukaj:

DIN PN ISO

Tu jesteśmy

facebook

Google Maps Google Plus

Obsługiwane miasta

Nasze artykuły (śruby, nakrętki, gwoździe, narzędzia, technikę zamocowań) sprzedajemy najwięcej w takich miejscowościach:

Gorzów Wielkopolski, Piła, Poznań, Jelenia Góra, Międzyrzecz, Warszawa, Szczecin, Bydgoszcz, Zielona Góra, Koszalin, Wałcz, Gniezno, Stargard Szczeciński, Kołobrzeg, Białogard, Szczecinek, Jastrowie, Rogoźno, Wągrowiec, Skoki, Murowana Goślina, Gryfino, Kostrzyn, Krzyż Wielkopolski, Wronki, Nowy Tomyśl, Świebodzin, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Chodzież, Września, Środa Wielkopolska.

Wyszukiwarka produktów

Szukaj produktu:

Szukaj takźe w opisach

Zadzwoń do nas

tel. 95 727 72 34

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Dr. Schulze

drschulze

Dr. Schulze - Polska Sp. z o.o. oferuje narzędzia diamentowe i maszyny, obecne są na polskim rynku od 1994 roku. Produkty dostępne są w kilkuset punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Oferta narzędzi obejmuje: tarcze diamentowe do cięcia o średnicach od Ø 110 do Ø 4000 mm, wiertła koronowe z segmentami i pierścieniami, segmenty diamentowe, pierścienie diamentowe, tarcze szlifierskie, frezy do bruzd, rowków i do fazowania, liny diamentowe.

Oferta maszyn obejmuje: przecinarki jezdne (spalinowe i elektryczne), piły stołowe i budowlane, wiertnice (elektryczne i hydrauliczne), piły ścianowe, piły linowe, frezarki podłogowe i inne specjalistyczne urządzenia stosowane w technice diamentowej wraz z osprzętem.