Firma GLOBEX posiada ponad 30 letnią tradycję. Jesteśmy jedną z czołowych Hurtowni artykułów złącznych, obsługujących klientów hurtowych i detalicznych. Chcąc być wszędzie tam gdzie potrzebna jest obsługa na najwyższym poziomie, obsługujemy inwestycje na terenie całego kraju.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w roku 1990 w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki nieustannym inwestycjom oraz stałą współpracą z kluczowymi dostawcami z branży budowlanej, przemysłowej, meblowej oraz motoryzacyjnej obecnie oferujemy Państwu ponad 40 000 tys. produktów wraz z pełnym doradztwem w zakresie ich doboru.

Nasz asortyment obejmuje artykuły złączne oraz pełen zakres techniki mocowania, systemy instalacyjne, narzędzia, elektronarzędzia, chemię budowlaną, spawalnictwo, drabiny, odzież robocza, asortyment BHP oraz wiele innych pokrewnych towarów.

Obecnie posiadamy dziewięć oddziałów mieszczących się w Gorzowie Wlkp., Poznaniu, Pile, Jeleniej Górze oraz Międzyrzeczu.
Zatrudniamy ponad 40 pracowników, którzy codziennie zajmują się obsługą kilku tysięcy naszych klientów.

Głównym celem firmy GLOBEX jest osiąganie stałego wzrostu sprzedaży, dzięki w pełni satysfakcjonującej klientów profesjonalnej obsłudze opartej na fachowym doradztwie, szybkiej i skutecznej logistyce oraz bardzo dobrym pozycjonowaniu cenowym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i oferujemy rozwiązania , uwzględniając jego wymagania i potrzeby, dzięki czemu zapewniamy kompleksową obsługę, atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zamówień.

Ponad to firma Globex od lat wspiera nasz lokalny sport. Znajdziecie nas wśród sponsorów koszykówki, piłki nożne, kajakarstwa oraz żużla. Szczególnie dumni jesteśmy, że parę lat temu jako pierwsza firma z Gorzowa dołączyliśmy do grona sponsorów naszego mistrza Bartka Zmarzlika 95. W ubiegłym roku między innymi na naszych śrubkach udało się zdobyć Bartkowi upragnione złoto w Grand Prix. Wszyscy wiemy jak zdeterminowany jest nasz Mistrz w osiąganiu postawionych sobie celów dlatego nadal go wspieramy i mamy nadzieję że i w tym roku wspólnie kolejny raz wkręcimy się na szczyt.